ROTARY CLUB

W PRZEDDZIEŃ RADOSNEGO ŚWIĘTA RADOŚĆ NIESIE NAM ROTARY CLUB

22 grudnia 2008 roku, z inicjatywy Zboru Kościoła Chrześcijan Wiary Ewangelicznej w Radzyniu Podlaskim, pod opieką Pastora Zboru Tomasza Mańko i wychowawcy kl. VI Andrzeja Kotyły osmioro dzieci klas starszych z rodzin potrzebujących wsparcia pojechało do Warszawy, aby spędzić cudowne chwile na zabawie,biesiadzie i wśród bardzo wartościowych ufundowanych nam prezentów.

Warunkiem udziału w wycieczce były wszakże co najmniej dobre wyniki w nauce i nienaganne zachowanie. W paradnie przybranej sali jednego z hoteli warszawskich tańczyliśmy i śpiewali nie tylko kolędy. Mieliśmy też okazję, by zetknąć się z prawdziwą magią - jeżeli magia w ogóle ma coś wspólnego z prawdziwoscią. Były zabawy z ogniem, chodzenie na szczudłach, pozowanie do fotografii z prawdziwym wężem boa, teatrzyk kukiełkowy z przesłaniem o rychłym nadejściu Pana i w ogóle było klawo!