TURNIEJ MINI PIŁKI RĘCZNEJ DZIECI

W sobotę 23.09.2023 r. reprezentacja chłopców naszej szkoły wzięła gościnnie udział w Turnieju Mini Piłki Ręcznej Dzieci w Zespole Szkół w Ulanie - Majoracie.

W pięciu meczach zmierzyliśmy się z drużynami, które na co dzień trenują tę dyscyplinę sportową w Uczniowskich i Miejskich Klubach Sportowych: 3 drużyny UKS "Sprint" Ulan-Majorat, UKS "Olimpia" Biała Podlaska oraz MKS "Pogoń" Siedlce.

Pomimo dużych ambicji i zaangażowania w grze nie zdołaliśmy pokonać bądź co bądź już "doświadczonych" rywali. Zdobyliśmy za to 22 bramki, spędziliśmy aktywnie dzień wolny od zajęć dydaktycznych, mieliśmy możliwość integracji ze środowiskiem piłki ręcznej oraz przede wszystkim rozgrywki dostarczyły nam dużo radości ze współzawodnictwa.

Skład naszej reprezentacji: Andrzej Dziedzic, Kacper Koczkodaj, Oliwier Kuśmierowski, Cezary Niebrzegowski, Kamil Piekarski, Nataniel Radzikowski, Eryk Zdziarski.

Impreza zakończyła się uroczystym wręczeniem przez Wójta Gminy Ulan - Majorat Jarosława Koczkodaja wszystkim drużynom biorącym udział w turnieju - statuetek i dyplomów drużynowych oraz medali, statuetek i dyplomów indywidualnych.

Oliwier Kuśmierowski otrzymał nagrodę indywidualną, statuetkę "Najlepszy Zawodnik Drużyny".

Dziękujemy dziewczynkom z klasy VI za wsparcie naszej reprezentacji podczas rozgywek.Śmiech

Autor: mgr Monika Fijałek