Smacznego!

Od początku listopada w naszej szkole serwowane są uczniom (oraz chętnym nauczycielom) smaczne obiadki, które dostarcza nam pan Janek Śliwiński. Z posiłków, ufundowanych częściowo przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Radzyniu Podlaskim, korzysta łącznie 40 osób z tendencją wzrostową. Z tej puli fundowanych jest 18 porcji, za co serdeczne dzięki należą się kierownictwu GOPS. Z pięciu tygodniowo przywożonych dań trzy stanowią smakowite domowe zupy, pozostałe dwa to tzw. "drugie dania".
Inicjatywę ciepłego dożywiania uczniów podjął już na początku roku szkolnego Wójt Gminy Radzyń Podlaski Wiesław Mazurek, któremu także społeczność szkolna wdzięczna jest za "zdrowe" podejście do sprawy. Dyrektorka szkoły Teresa Łukaszczuk, pozytywnie przyjęła wyzwanie i doprowadziła do realizacji projektu.
Zatem jeszcze raz: smacznego, Koleżanko i Kolego!