Piątek, 2024-05-10

Imieniny: Antoniny, Izydory

DZIEŃ MAMY

W przeddzień Święta wszystkich mam, 25 maja 2012 r, odbyła się w naszej szkole stosowna uroczystość.

DLA CIEBIE, MAMO!

Z tak ważnej okazji dzieci  z wielkim przejęciem wykonały piosenki: "Tylko Mama”, "Dla ciebie Mamo", "Twoje Święto dziś Mamo". Recytowały wiersze, między innymi: "Mamy Mamę" Joanny Kulmowej i "Dzień Matki" Tadeusza Kubiaka. Na zakończenie wręczyły wzruszonym mamom prezenty, które samodzielnie wykonały.

Uroczystość przygotowywały nauczycielki klas początkowych: Anna Koczkodaj, Magdalena Palczewska, Katarzyna Mikulska i Anna Struczyk.  Zaproszono wszystkie mamy uczniów z klas 0 - III.

Po akademii nastąpił pokaz zdjęć z wycieczki Kraków - Zakopane, która odbyła się w dniach 16 - 18 maja 2012 r., który poprowadził Andrzej Kotyła. Następnie rozpoczęły się przewidziane wcześniej zebrania wychowawców klas z rodzicami.