Sobota, 2024-05-11

Imieniny: Igi, Mamerta

GMINNY KONKURS PLASTYCZNY NA KARTKĘ WIELKANOCNĄ

W konkursie wzięli udział uczniowie z sześciu szkół naszej gminy: Zespołu Szkół w Białej, Zespołu Szkół w Białce, Szkoły Podstawowej w Branicy Radzyńskiej, Szkoły Podstawowej w Paszkach Dużych, Zespołu Szkół w Zabielu i Szkoły Podstawowej w Żabikowie.

GMINNY KONKURS PLASTYCZNY NA KARTKĘ WIELKANOCNĄ - ROZSTRZYGNIĘTY

Ogromne zainteresowanie konkursem mile zaskoczyło organizatorów. Łącznie wpłynęło 156 prac - 84 w pierwszej grupie wiekowej (klasy 0 - 3) i 72 w drugiej (klasy 4 - 6).
Rozstrzygnięcia konkursu w pierwszej grupie wiekowej przedstawiają się następująco: I miejsce - Piotr Kuć (kl. 3) z Zespołu Szkół w Białce, opiekun - Alina Wysokińska, II miejsce - Konrad Świder (kl. 3) ze Szkoły Podstawowej w Żabikowie, opiekun - Barbara Jończak, III miejsce - Michał Musiatowicz (kl. 0) z Zespołu Szkół w Białce, opiekun - Lucyna Stolarczyk.

W drugiej grupie wiekowej: I miejsce - Karolina Biernacka (kl. 5) z Zespołu Szkół w Białce, opiekun - Grażyna Hankiewicz, II miejsce - Agata Plewka (kl. 6) z Zespołu Szkół w Zabielu, opiekun - Anna Lipska, III miejsce - Marlena Marciniuk (kl. 6) z Zespołu Szkół w Białce, opiekun - Grażyna Hankiewicz.

Komisja przyznała również wyróżnienia. W pierwszej grupie wiekowej otrzymali je: Gabriela Stefaniak (kl. 1) z Zespołu Szkół w Zabielu, opiekun - Bożena Pieśko, Gabriela Książek (kl. 1) z Zespołu Szkół w Białej, opiekun - Beata Spozowska, Julita Pasik (kl. 0) ze Szkoły Podstawowej w Paszkach, opiekun - Joanna Szutko.

W drugiej grupie wiekowej otrzymali je: Dominika Kowalczyk (kl. 5) z Zespołu Szkół w Białej, opiekun - Beata Spozowska, Julia Gos (kl. 4) z Zespołu Szkół w Białce, opiekun - Grażyna Hankiewicz, Izabela Ochnio (kl. 5) ze Szkoły Podstawowej w Żabikowie, opiekun - Ewa Kondraszuk, Anna Machowska (kl.6) ze Szkoły Podstawowej w Branicy Radzyńskiej, opiekun - Dorota Kowalska.

Dziękujemy wszyskim uczniom biorącym udział w konkursie oraz ich opiekunom.
Laureatów zapraszamy 19 kwietnia na uroczystość wręczenia nagród.

Pozostałe kartki oraz podsumowanie konkursu można zobaczyć w zdjęciach.

Autor: mgr Jan Kondraszuk