Piątek, 2024-05-10

Imieniny: Antoniny, Izydory

ŁUKÓW

CENTRUM ROZRYWKI "ARKABOS" / SEANS FILMOWY "BELLA I SEBASTIAN 2"

We wtorek, 28 marca 2023r. uczniowie z naszej Szkoły wraz z opiekunami wybrali się na krótką, wiosenną wycieczkę szkolną do Łukowa. Celem wycieczki na powitanie wiosny było propagowanie różnych form rekreacji i wypoczynku.

Pierwszy punkt wycieczki – to  Centrum Rozrywki „Arkabos”. Młodsze dzieci bawiły się w Sali Zabaw, gdzie czekało na nich wiele ciekawych atrakcji, m.in.:  trampoliny, zjeżdżalnie, baseny z kulkami, samochodziki.  Zabawy te pozwoliły nie tylko doskonalić sprawność fizyczną, ale także stanowiły doskonałą okazję do rozładowania dziecięcej energii i – co najważniejsze – radosnej zabawy.

Starsi uczniowie w tym czasie przebywali w kręgielni. Gra okazała się niezwykle wciągająca. Uczniowie nasi świetnie radzili sobie z tą nową dla nich dyscypliną sportu. Dużą frajdą było zbijanie kręgli i zdobywanie punktów dla swojej drużyny.

Kolejnym punktem wycieczki było kino. Uczniowie obejrzeli niezwykle wzruszający film pt.: „Bella i Sebastian 2”.  Imponujące zdjęcia alpejskich, niezwykle urokliwych gór i dolin, mądrzy bohaterowie i trzymająca w napięciu akcja – to główne atuty tego filmu.

W drodze powrotnej zatrzymaliśmy się w McDonaldzie, aby „co nieco” przekąsić.

O godzinie 14. byliśmy już w Żabikowie.

Był to krótki, ale ciekawy wyjazd. Już myślimy o kolejnym.

Autor: mgr Anna Struczyk