Piątek, 2024-05-10

Imieniny: Antoniny, Izydory

LUBLIN

30 listopada 2022roku uczniowie naszej Szkoły wraz z opiekunami uczestniczyli w wycieczce szkolnej do Lublina.

Pierwszym punktem było kino Cinema Felicity. Dokładnie o 9.25  uczniowie zajęli miejsca w sali kinowej. Po chwili zgasły światła. Wszyscy założyli okulary i zaczął się film w 4D „Ekstremalna pogoda”. To było niezwykłe przeżycie. Młodsza widownia reagowała wyjątkowo emocjonalnie.

Po zakończonej projekcji udaliśmy się do Centrum Nauki i Zabawy. Uczniowie z klasy IV, V, VI, VII i VIII wzięli udział w warsztatach z robotyki i programowania. Młodsi zostali podzieleni na dwie grupy. W czasie, gdy jedna miała zajęcia z robotyki, druga grupa hasała w Bawialni. Potem była zamiana.

Po zakończonych warsztatach uczniowie poszli do autobusu. W drodze powrotnej zatrzymaliśmy się w McDonaldzie.

Po zrobieniu zakupów wyruszyliśmy do Żabikowa. Ok. 16.00 byliśmy już przy szkole.

To była udana wycieczka. Towarzyszyły jej radość, dobry humor i pozytywne wrażenia.

Autor: mgr Anna Struczyk