DZIEŃ PIECZONEGO ZIEMNIAKA

Jesień to czas zbiorów ziemniaków, a przy tym świetna okazja do wspólnej zabawy. Skorzystali z niej uczniowie naszej Szkoły.

W ciepły październikowy dzień uczestniczyli w zabawach i konkursach z okazji Dnia Pieczonego Ziemniaka. Była to również doskonała okazja do integracji, aktywnego i zdrowego spędzenia czasu.

Zajęcia zorganizowano w niecodziennej scenerii na świeżym powietrzu w miejscowości Grala-Dąbrowizna. Gdy ziemniaki piekły się, dzieci z pomalowanymi twarzami pełnymi uśmiechów, brały udział w różnych konkursach i zawodach sportowych, m.in.: szukanie ukrytych ziemniaków, przeciąganie liny, przelewanie wody, skoki na ogromnej trampolinie, zabawy z chustą animacyjną i inne.

Humory dopisywały, a relaks na świeżym powietrzu był doskonałą odskocznią od szkolnej codzienności.

Po zmaganiach sportowych dzieci zostały zaproszone na poczęstunek. Pobyt na świeżym powietrzu zrobił swoje, gdyż apetyt wszystkim dopisywał.

Wspólnie spędzony czas  przyniósł naszym uczniom wiele radości i dostarczył pozytywnych wrażeń.

Maślę, że ten ciepły jesienny dzień, pachnący dobrą zabawą i pieczonym ziemniakiem na pewno wszyscy będą długo pamiętać.

Autor: mgr Anna Struczyk