DZIEŃ MAMY

TY MNIE ŻYCIA NAUCZYŁAŚ.

WSZYSTKO, CO MIAŁAŚ, MI POŚWIĘCIŁAŚ ...

W tym roku, z uwagi na egzamin klasy ósmej, wyjątkowo  później obchodziliśmy w naszej Szkole Dzień Mamy. Przy pełnym reżimie sanitarnym, o  godzinie 11.00 cała społeczność szkolna wzięła udział w uroczystości poświęconej kochanym Mamom. Hala sportowa stała się sceną, na której dzieci i młodzież z naszej Szkoły zaprezentowały bogaty program artystyczny.

Na wstępie pani dyrektor Anna Koczkodaj przywiała przybyłych Gości i zaprosiła do obejrzenia części artystycznej.

Najpierw przedszkolaczki zaśpiewały dla swoich mam piosenkę „ Kochana mamo” do której przygrywały na tamburynach.

Następnie wystąpiły dzieci z oddziału przedszkolnego. Zaśpiewały piosenkę  i wyrecytowały wierszyk dla mamy.

Potem swój program artystyczny przedstawili uczniowie klasy I, II i III. Nasi mali aktorzy bardzo wczuli się w swoje role i wypadli znakomicie.

Później wystąpili przedstawiciele klas starszych z recytacją wierszy poświęconych mamie.

Występy uczniów przeplatane były słowem wiążącym narratorów i piosenkami o mamie w wykonaniu Lenki Kojtych, przy znacznym wsparciu dziecięcego chóru.

Zwieńczeniem występu był bardzo widowiskowy taniec z chustami w wykonaniu uczniów klasy I, II i III, ze specjalną dedykacją dla mam.

Z uwagi na obostrzenia sanitarne nie mogliśmy podjąć Gości kawą i herbatą jak w latach ubiegłych, ale na koniec uroczystości każda Mama otrzymała urocze pudełeczko ze słodkim upominkiem.

Podczas programu nie zabrakło łez wzruszenia i uśmiechu na twarzach naszych Mam. Życzymy Im, aby Dzień Mamy trwał cały rok!

Autor: mgr Anna Struczyk