DZIEŃ KOBIET

W dniu 8 marca w naszej szkole społeczność uczniowska świętowała Międzynarodowy Dzień Kobiet.

Uczniowie klas I - III przygotowali krótkie przedstawienie z tej okazji. Występ uczniów klas młodszych uświetniła pięknymi piosenkami o kobietach uczennica klasy III Lena Kojtych.  Opiekun Samorządu Uczniowskiego przygotowała krótkie zagadki o zawodach, które wykonują kobiety oraz przypomniała zasady dobrego zachowania. Uczniowie odpowiadali także na pytania quizu dotyczące uprzejmości na co dzień.

Ogłoszone zostały także wyniki konkursu na Najgrzeczniejszą i najmilszą dziewczynkę w naszej szkole. W tajnym głosowaniu wzięli udział uczniowie oraz pracownicy naszej placówki. W kategorii Oddział Przedszkolny (5 i 6 - latki) pierwsze miejsce zajęła Oliwia Niebrzegowska. Natomiast w kategorii Oddział Przedszkolny (3 i 4 - latki) tytuł otrzymała Milena  Grochowska. W klasach I - III tytuł uzyskała Natalia Sposób. Zwyciężczynie otrzymały dyplomy i nagrody wraz z gratulacjami od całej społeczności szkolnej. Wybory na najgrzeczniejszą i najmilszą dziewczynkę zorganizował i przeprowadził Samorząd Uczniowski oraz Szkolne Koło Wolontariatu. Na zakończenie uroczystości wszystkie uczennice otrzymały małe maskotki, a panie pracujące w naszej szkole słodkie upominki od pani Marty Niewęgłowskiej . Dekorację na uroczysty apel przygotowała pani Kinga Kułak.

Autor: mgr Katarzyna Stolarczyk