Imieniny: Bazylego, Bernardyna

• Kartka z kalendarza

X EDYCJA HALOWEJ LIGI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH POWIATU RADZYŃSKIEGO

Strzał w Dziesiątkę!

10 miejsce zajęli nasi piłkarze i piłkarka nożna w X Edycji Halowej Ligi Szkół Podstawowych Powiatu Radzyńskiego, której finał odbył się w sobotę 8 marca 2014 roku w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Radzyniu Podlaskim. Impreza została zorganizowana przez Uczniowski Klub Sportowy "Sokół" przy Szkole Podstawowej nr 2 w Radzyniu Podlaskim, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Starostwo Powiatowe w Radzyniu Podlaskim.
Przez 3 kolejne soboty na boisku zmagało się 12 drużyn, które zostały podzielone na 2 grupy A i B po 6 zespołów i grały w grupach systemem każdy z każdym.
Reprezentacja piłkarska naszej szkoły: Kwapiszewski Mateusz, Siemionek Dawid (kl.VI), Buchaj Michał, Jendruchniewicz Dominik, Zienkiewicz Weronika (kl.V), Antoniuk Hubert, Rybak Paweł (kl.IV).

6. SP Brzostówiec

Klasyfikacja strzelców w naszej reprezentacji: 4 gole - Kwapiszewski Mateusz , 3 gole - Antoniuk Hubert, 1 gol - Buchaj Michał.

Piłkarskie zmagania zakończyła uroczystość wręczenia zawodnikom nagród przez dyrektora radzyńskiego MOSiR pana Grzegorza Szrama, starostę radzyńskiego pana  Lucjana Kotwicę oraz vice starostę radzyńskiego Mariusza Skoczylasa. Organizator turnieju oraz zaproszeni goście rozdali: medale, puchary, dyplomy, piłki oraz pamiątkowe koszulki. Nasza drużyna natomiast kolejny rok z rzędu odebrała puchar "Fair Play".

Autor: mgr Monika Fijałek