BAL KARNAWAŁOWY, JASEŁKA I WOŚP

04 stycznia 2014 r. miała miejsce w Szkole Podstawowej w Żabikowie wspaniała zabawa karnawałowa połączona z tradycyjnymi "Jasełkami". Imprezie towarzyszyła kwesta Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przeprowadzona (odrobinę przed czasem) przez wolontariuszki z klasy V.

I ZNOWU W ŻABIKOWIE BYŁO WESOŁO !!!

Zabawę w sposób zaiste profesjonalny poprowadził Zespół "Picasso" w składzie: Anna Hałas, Patrycja Adamczuk oraz Jarosław Hałas. Nie zabrakło licznych atrakcji w postaci zabaw organizowanych pod kierunkiem wyspecjalizowanych wodzirejów. Pośród zabaw można było zauważyć zarówno konkursy taneczne, harce z balonikami oraz te przy wykorzystaniu krzesełek, tańce różnych rytmów i gatunków muzycznych.
Fantastycznie udekorowana sala sprzyjała miłej atmosferze balu, a przygotowany przez Panie: Annę Ochnio, Katarzynę Mikulską, Annę Koczkodaj i Annę Struczyk spektakl jasełkowy uświetnił imprezę i dodał jej barwy świątecznej.
Pani Dyrektor Teresa Łukaszczuk nie szczędziła słów uznania oraz ciepłych życzeń, których treść skupiła się głównie na pomyślności społeczności szkolnej w nowym roku oraz sukcesów organizacyjnych i pedagogicznych grona nauczycielskiego. Składając życzenia Pani Dyrektor zwróciła się również do rodziców, którzy włożyli wiele trudu w kulinarną stronę przedsięwzięcia.
Zabawa przebiegała doskonale także dzięki ogromnej inwencji dzieciaków poprzebieranych cudownie, o czym zaświadczają zamieszczone fotografie wykonane przez Annę Ochnio.
Przedsięwzięcie w całości zorganizowane przez wszystkich członków społeczności szkolnej miało oczywiste walory wychowawcze, poznawcze oraz integrujące, co należy podkreślić z należytym naciskiem wymaganym przez sytuację ogólną.