Piątek, 2024-05-10

Imieniny: Antoniny, Izydory

SPOTKANIE Z TADEUSZEM CHUDECKIM

W środę 30 października 2019 r. o godzinie 12.00 w sali sportowej Zespołu Szkół w Zabielu rozpoczęło się spotkanie z Tadeuszem Chudeckim - aktorem teatralnym i filmowym, znanym m.in. z serialu "M jak miłość", oraz pasjonatem podróżowania, który w poszukiwaniu niezwykłych miejsc odwiedził 104 kraje.

Autor 2 przewodników: "Dalej w Drogę. Łatwe i Tanie Podróżowanie po Europie, czyli Wszystko Co Turysta Wiedzieć Powinien" i "Wspaniałe podróże na każdą kieszeń, czyli Europa za 100 euro",  oraz książki pt. "Historia jednej podróży. Azja".

Zaproszony gość podzielił się ze szkolną publicznością swoimi wspomnieniami, anegdotami oraz fotografiami z różnych zakątków świata. Uczniowie słuchali opowieści pana Tadeusza z dużym zainteresowaniem, zadając przy okazji wiele ciekawych, trudnych a czasami nawet dociekliwych pytań.

Autor: mgr Monika Fijałek