GMINNE ZAWODY W MINI KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

GMINNE ZAWODY W MINI KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW - NASZE DZIEWCZYNY PIERWSZE, CHŁOPCY W - PIERWSZEJ PIĄTCE!

20 marca 2012 r. (wtorek), godz. 9.00. w hali Szkoły Podstawowej w Żabikowie ...
Organizatorem imprezy była Szkoła Podstawowa w Zabielu. Uczestniczyło 5 drużyn chłopców i 5 drużyn dziewcząt, którzy reprezentowali szkoły podstawowe z: Białej, Białki, Brzostówca, Paszk Dużych, Zabiela i Żabikowa. Mecze rozgrywane były równocześnie na dwóch boiskach, systemem "każdy z każdym" w grupie chłopców, tak samo w grupie dziewcząt. Czas trwania meczu2 x 6,5 minuty. Sędziowali nauczyciele wychowania fizycznego ze szkół biorących udział w turnieju.

A oto składy drużyn reprezentujących SP Żabików:
Dziewczęta: Agata Rybak (kl.VI), Karolina Dziwulska (kl.VI), Anna Jurek (kl.VI), Izabela Ochnio (kl.VI), Ewelina Matynkowska (kl.V).
Chłopcy: Jakub Kałuski (kl.V), Mateusz Izdebski (kl.V), Bartosz Fajkowski (kl.V), Mateusz Kwapiszewski (kl. IV), Dawid Siemionek (kl.IV).

Zawody zakończyło wręczenie dyplomów przez dyrektorki Szkoły Podstawowej w Zabielu - Iwonę Chmielewską i w Żabikowie - Teresę  Łukszczuk.

Wyniki końcowe rywalizacji według zajętych miejsc:

Dziewczęta: I. Żabików, II. Biała, III. Białka, IV. Zabiele, V. Brzostówiec.
Chłopcy: I. Białka, II. Brzostówiec, III. Biała, IV. Paszki, V. Żabików.

Na podst. informacji udzielonych przez Monikę Fijałek -
n-la wf  w SP Żabików