GMINNY TURNIEJ MINI SIATKÓWKI CHŁOPCÓW

12 lutego 2014 roku w Zespole Szkół w Białce odbył się Gminny Turniej Mini Siatkówki Chłopców.

Do rywalizacji sportowej przystąpiły drużyny z Zespołu Szkół w Białce, Szkoły Podstawowej w Branicy oraz  Szkoły Podstawowej w Żabikowie. Turniej rozegrano w dwóch kategoriach wiekowych: Siatkarskie "3"(klasy IV i V) oraz Siatkarskie "4" (klasy VI i młodsi), a mecze systemem "każdy z każdym".
Skład reprezentacji naszej szkoły: Kwapiszewski Mateusz, Siemionek Dawid (VI), Buchaj Michał, Jendruchniewicz Dominik  (V), Antoniuk Hubert , Rybak Paweł (IV).

Wyniki rywalizacji:

Siatkarskie "3":
1. ZS Białka
2. SP Żabików
3. SP Branica

Siatkarskie "4":
 1. ZS Białka
 2. SP Branica
 3. SP Żabików

Wspaniałe widowisko siatkarskie! - tak można podsumować mecze, które rozgrywały się równocześnie na dwóch boiskach do siatkówki. Doskonałe zagrywki: mocne i celne;  znakomity odbiór zagrywek (walka o każdą piłkę) oraz przebicie piłki na stronę przeciwnika (kilkakrotne kontry) - te wszystkie elementy gry spowodowały, że niejednokrotnie zwycięzców spotkania musiał wyłonić time break.

Sportowe zmagania uroczyście zakończyła dyrektor Zespołu Szkół w Białce pani Ewa Łańcut - Nestoruk wręczając wszystkim drużynom dyplomy.

Autor: mgr Monika Fijałek