GMINNY KONKURS WOKALNY „NA SWOJSKĄ NUTĘ”

W środę 22 listopada 2023 roku w Świetlicy Wiejskiej w Białej, odbył się Gminny Konkurs Wokalny "Na Swojską Nutę" dla uczniów z terenu Gminy Radzyń Podlaski.

Uczestnikami byli uczniowie okolicznych szkół podstawowych.

Konkurs odbył się w trzech kategoriach wiekowych: Przedszkola i klasy zerowe, Uczniowie szkoły podstawowej klasy I-IV oraz Uczniowie szkoły podstawowej klasy V-VIII, z udziałem zarówno solistów, jak i zespołów wokalnych.

Reprezentanci naszej szkoły, solistka z kategorii klas V-VIII, Lena Kojtych oraz duet Oliwia Niebrzegorzewska i Mikołaj Ostropolski z kategorii klas I-IV, zdobyli pierwsze miejsca.

Do konkursu uczniów przygotował Pan Zbigniew Kania.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Nagrody wręczyli : Pan Wiesław Mazurek Wójt Gminy Radzyń Podlaski i Pani Barbara Palica Przewodnicząca Rady Gminy.

Konkurs zorganizowany został przez Wójta Gminy Radzyń Podlaski Wiesława Mazurka, Koło Regionalne w Białej, KGW BIELANKI w Białej koło Radzynia Podlaskiego oraz Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Radzyniu Podlaskim.

Serdeczne podziękowania dla organizatorów i sponsorów nagród oraz za możliwość udziału w konkursie.

Autor: Anna Koczkodaj