WIZYTA UCZNIÓW KLASY PIERWSZEJ W URZĘDZIE GMINY RADZYŃ PODLASKI

W czwartek 28 września 2023r. uczniowie klasy I naszej Szkoły wraz z Rodzicami, Panią Dyrektor i wychowawczynią Panią Anną Struczyk odwiedzili Urząd Gminy w RadzyniuPodlaskim, aby wręczyć zaproszenie na uroczystość Ślubowania. Uczniowie zostali bardzo serdecznie przyjęci przez Pana Wiesława Mazurka Wójta Gminy Radzyń Podlaski oraz Panią Anną Grochołę Zastępcę Wójta.

Dzieci bez skrępowania opowiadały o szkole i pierwszych dniach nauki. Dobrą atmosferę dopełnił przygotowany przez gospodarzy owocowy  poczęstunek.

Pan Wójt zaprosił wszystkich do Sali Konferencyjnej wyposażonej w nowoczesny sprzęt techniczny i audiowizualny. Dzieci dowiedziały się, że sala ta przeznaczona jest do różnego rodzaju spotkań, narad, konferencji i szkoleń. Uczniowie nasi mogli usiąść w najważniejszym miejscu na sali – przy stole prezydialnym.

Wizyta w Urzędzie przebiegła w miłej atmosferze i na długo pozostanie w pamięci naszych uczniów. Dzieci zadowolone i pełne wrażeń wróciły do szkoły na zajęcia.

Autor: Anna Struczyk